טיפים לעיצוב חדר האמבטיה והשירותים

  • -

טיפים לעיצוב חדר האמבטיה והשירותים

אם אתם רוצים לשפר את מראה חדר השירותים והאמבטיה שלכם, אתם ממש לא חייבים לשפץ אותם. למעשה, ישנם טיפים קטנים שיוכלו לעזור לכם לשנות את מראה החדר ולהפוך אותו לחדש ממש. אספנו עבורכם 4 טיפים מצוינים, ובעזרתם תוכלו ליצור חדר מחודש למראה. אז למה אתם מחכים?

טיפ ראשון- מדבקות קיר

נכון, כולנו שמענו על האפשרות של מדבקות קיר, אבל מי מאיתנו חשב להדביק אותן בחדר אמבטיה או מקלחת? עם כל הרטיבות שהולכת שם בטח הן יתקלפו ממש מהר…אז לא. ישנן מדבקות קיר המתאימות במיוחד לחדרי אמבטיה ושירותים, עם כל הרטיבות הכרוכה בדבר. פשוט יש לשים לב לבחור מדבקה מתאימה ולהדביקה על משטח יבש באותו הרגע, ומומלץ גם שלא להרטיבה לכמה שעות להתבססות טובה שלה על גבי המשטח המדובר. אגב, אתם לא חייבים להדביק את מדבקת הקיר דווקא על גבי קירות המקלחת או האמבטיה אלא אפשר גם על גבי ארון (אם ישנו בנמצא באותו החדר), או בצד המראה. מדבקה איכותית עם מראה אלגנטי יכולה להתחיל להשוות לחדר מראה שונה מבעבר.

טיפ שני- מתלים תואמים למגבות ואביזרים

הטיפ השני צריך להיקרא בתשומת לב יתרה. מדוע? מכיוון שאם תבחרו מגוון של צבעים, סוגים ועיצובים- למעשה עשיתם את ההפך מהרצוי. בעת בחירה של סטים תואמים אנו ממליצים לבחור סט של מגבות בשכיבה במדף ומתחתיו מדף אופקי לתליית המגבת לייבוש. כמו כן, אם ישנה אפשרות התקנת תאורה מעל המדף, זה רק יוכל להוסיף לעניין. אם תחפשו סט תואם לסבון ולמברשות השיניים, תוכלו ליצור מראה משולב ומתאים, וזה כבר יצור מראה אלגנטי יחד. למעשה, אחרי שני הטיפים האלו כבר שדרגתם את החדר שלכם.

טיפ שלישי- תאורה

תאורה נכונה בחדר יכולה לשנות הכל. אף אחד או אחת מאיתנו לא רוצים להתגלח או להתאפר בבוקר, בהתאמה, ולגלות אחרי שעה במשרד (עם התאורה הנכונה…) שאנחנו נראים כמו ליצנים. בחרו בתאורה נכונה. לא בוהקת מידי, ולא חלשה מידי. מומלץ למקם נורות קטנות מעל המראה, לחיזוק ההתמקדות והראיה. זה יוסיף גם לפן העיצובי וגם עבורכם, לביטחון העצמי.

טיפ רביעי- תוספות בהתאמה אישית

כשאנחנו כותבים תוספות בהתאמה אישית, הכוונה לכל מיני דברים שאתם יכולים לבחור להוסיף. בחרתם חדר אלגנטי עם אביזרי מתכת איכותיים? תוכלו להוסיף "זריקת צבע". למשל, תוכלו לבחור ריבועי פסיפס מוכנים (קונים אותם כבר כרשת ארוגה יחד, כאריח), ואותם להתקין על גבי הקיר כפס ארוך בין הכיור למראה, או ברצפה שקועה מעט לפני האמבטיה, או בכלל כרצפת המקלחון. לאלו שיגידו שזו תוספת עבודה לניקיון, תוכלו למסור שאם משתמשים בחומר הנכון לניקיון ושומרים על זה בצורה סבירה, זה לא ממש "יוצר עבודה" נוספת.